دوری از پوشه اسپم،قسمت دوم

دوری از پوشه اسپم،قسمت دوم

از آموزش بازاریابی اینترنتی ،با قسمت دوم در بخش دوری از پوشه اسپم با شما همراه هستم.پس همراه من تا انتهای این قسمت باشید.

دوری از پوشه اسپم،قسمت دوم


از آموزش بازاریابی اینترنتی ،با قسمت دوم در بخش دوری از پوشه اسپم با شما همراه هستم.پس همراه من تا انتهای این قسمت باشید.

  • رعایت قوانین Subject Line

استفاده از کلمه هایی مانند “مجانی” در موضوع ایمیل مشکلی ندارد،استفاده از چنین واژه هایی که قبلا به عنوان تله اسپم استفاده می شدند ،دیگر مشکلی ندارد.با توجه به اینکه ارائه دهندگان خدمات اینترنتی روی فیلترینگ پیشرفته و احراز هویت فرستندگان ایمیل تکیه می کنند،دیگر موضوع ایمیل در اسپم شناخته شدن ایمیل نقشی ندارد،به چندمورد زیر توجه کنید و از آنها اجتناب نمایید :

استفاده بیش از اندازه از علائم نقطه گذاری و حروف بزرگ در موضوع ایمیل

استفاده از $ در ابتدای موضوع ایمیل

موضوعات گمراه کننده با وعده های دروغین

  • استفاده از امکانات خدمات ایمیل تان

بعضی از ارائه دهندگان خدمات ایمیل ،افزونه ای را در اختیار کاربرانشان قرار می دهند،که می توانند از آن طریق اسپم شدن ایمیل شان را چک کنند.اگرچه ممکن است امتیازی که این افزونه به شما می دهد قطعی نباشد،ولی به شما کمک می کند که روی قسمت هایی که می توانند برای شما دردسر ساز شوند،تمرکز نمایید.

  • بررسی نتایج بر مبنای دامنه

یکی از ساده ترین راه ها برای تشخیص مشکلات دریافت ایمیل هایتان، بررسی نرخ ایمیل های بازشده بر مبنای دامنه ی آنها می باشد.اگر در یکی از دامنه ها ،روند  رو به پایین یا نرخ ایمیل های باز شده کمتر از متوسط را مشاهده کردید،احتمالا آن سرویس دهنده مشکلی دارد.افزایش یا کاهش نرخ ایمیل های باز شده در یک دامنه خاص،طبیعی است،به دلیل اینکه ارائه دهندگان خدمات اینترنتی مرتبا الگوریتم و قوانین طبقه بندی ایمیل ها را عوض می کنند.

  • بررسی امتیاز و اعتبارتان

لازم است شما بدانید که ایمیل های شما از چه آدرس IP می آیند و آیا آدرس ها به اشتراک گذاشته شده اند یا نه.پس برای اطمینان خاطر می توانید آدرس IP تان را در سایت های رایگان امتحان کنید ،تا مطمئن شوید در لیست سیاه نیستید.

خب دوستان این هم از قسمت دوم مطلب دوری از اسپم
می توانید بخش اول مطالب را در لینک دوری از پوشه اسپم-قسمت نخست ببینید
از همراهی شما دوستان ممنونم